rok 2012

 

1.4.  Další výstava, které jsme se zúčastnili, byla MVP v Českých Budějovicích. Amorek byl zase zapsán do třídy otevřené, papillon do 2,5kg. V kruhu se celkem utkalo 5 papillonků. Amorek se umístil na krásném 3. místě se známkou VÝBORNÝ :))

Fotky z výstavy tady

 

3.3. - letošní výstavní sezonu jsme započali Oblastní výstavou psů, která se konala u nás v Českých Budějovicích. Celkem se jí zúčastnilo 6 papillonků. Amorek ve třídě otevřené nebyl po dlouhé době sám, ale šel s ním ještě jeden pejsek. Amorek se krásně předvedl, vykračoval si a nic ho neodrazovalo. Paní rozhodčí (A. Košťálová) se moc líbil a proto mu udělila známku V1, vítěz třídy. Opravdu mě to potěšilo. Potom dokonce soutěžil o Oblastního vítěze, ale toho už jsme bohužel nedostali. Z výstavy jsme ale odcházeli s nejlepším pocitem. Amorek mi dělá stále větší radost, moc se snažil a to se projevilo i na jeho výsledku :)

Na další výstavu se chystáme na začátku dubna, více info zde.

Fotky z výstavy tady

Amorek v kruhu (uprostřed)

 

20.2.- Amorek se stal poprvé otcem! :) Dne 20.2. 2012 se narodily dvě fenečky, barva bílo-sobolí, ze spojení Amore Camilla Altair Celika Erebia Manto. Na fotky a více info se můžete podívat zde